Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 617
Cep : 0532 5217177
İlçe/İl : Ümraniye/İstanbul
Semt : Yukarıdudullu
Adres : Yukarıdudullu Mah. / Dudullu O.S.B. Mah. DES San. Sit. 108. Sk. B-15 Blk. N:14 34776 Ümraniye - İSTANBUL
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://bekotherm.com/
Yorum
İstanbul Hava Durumu

BEKOTHERM ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

İstanbul, Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde yerleşik, Gaz Yakma Sistemleri ve Endüstriyel Fırın Otomasyonu konularında uzmanlaşmış bir mühendislik kuruluşuyuz. Mevcut sistemlerin revizyonu veya anahtar teslimi komple yeni sistemlerin tasarım ve devreye alma işlerini yapıyoruz. 

Gaz yakma sistemleri, endüstriyel fırınlar, aluminyum, pirinç ve çelik dökümhaneleri, kimya ve gıda sanayi, maden hazırlama ve işleme tesisleri, atık ve temiz su tesisleri, ulaştırma ve sinyalizasyon, ağaç ve orman makinaları proses seviyesinde tecrübe sahibi olduğumuz sektörlerin başında gelmektedir. Bunların dışında özellikle makina imalatçısı KOBİ' ler için uygun otomasyon çözümlerimiz vardır.

Otomotiv yada Uzay ve Havacılık endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan AMS2750 ve CQI-9 pyrometry uygulamaları yapmaktayız. Mevcut endüstriyel fırınlarınızın bu standartlara uygun hale getirilmesi, kumanda ve ölçüm sistemlerindeki değişikliklerin yapılması, tüm saha testleri, başlangıç ve periyodik kalibrasyon işleri ile eğitim ve dokümantasyon hizmeti vermekteyiz. Bu konuda Türkiye' de hizmet veren tecrübeli tek kuruluşuz.

Biz terzi usulu otomasyon çözümleri üretmekteyiz. Sizi dinliyoruz, yaptığınız işe veya üretiminize odaklanıyoruz. Daha sonra buna en uygun marka bağımsız, uygun fiyatlı, esnek ve sürdürülebilir otomasyon çözümleri sunuyoruz.

Ürün ve hizmetleriniz ne kadar iyi olursa olsun iyi kumanda edilmediği sürece gerçek değerlerini açığa çıkaramazsınız. Katma değeri yüksek, iyi kumanda sistemleri için lütfen sizde bizimle irtibat ediniz...


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız