Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 617
Telefon : 02164965630
Cep : 05339501660
Fax : 02164965633
İlçe/İl : Sultanbeyli/İstanbul
Semt : Mehmetakif
Adres : Mehmetakif Mah.
E-Mail: firma_mail
Yorum
İstanbul Hava Durumu

havalandirmakanalıtemizleme

Firmamız 1998 Yılında Kurulmuş olup, bu Yıllarda Isıtma Soğutma Alanında Faaliyet Gösteriyordu. Daha Sonrasında Gelen Talepler Doğrusunda Havalandırma Kanalı Temizliği baca temizliği ,yağ tutucu temizliği,karbon filtre değişimi, filtre değişimi satışı İşini Portföyümüze Ekledik.Profesyonel Çalışmalarımız Neticesinde Teknik Hizmet Ağımızı Genişlettik . Sloganımız ‘’ DOĞRU  İŞ DOĞRU FİYAT ‘’ Her İşimizi Titizlikle En İyi Yapmaya Devam Ediyoruz.

   MİSYONUMUZ: 

                   Sektörümüzde bir çok yeniliğin öncüsü olduk. Her geçen gün genişlettiğimiz hizmet yelpazesi ile hizmet sektörünün en büyük şirketi olmakta kararlıyız.Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşıyacağız.

   VİZYONUMUZ:

                                  AB TEKNİK HİZMETLER ,Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız