Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 722
Telefon : 0216-442-36-06
Cep : 0532-562-56-32
Fax : 0216-442-36-06
İlçe/İl : Kartal/İstanbul
Semt : Soğanlık
Adres : Soğanlık Yeni Mah. / ATATÜRK CAD.YENİ MAH.NO:10
E-Mail: firma_mail
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Famerya Yapı Dekorasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

PROJE HİZMETLERİ VE ANAHTAR TESLİM TAAHHÜTLÜ İNŞAAT

Famerya Yapı, profesyönel kadrosuyla, toplam kalite ve zamanlam anlayışı doğrultusunda geçerli yasal düzenlemelere,teknik şartname ve sözleşmelere uygun olarak projelendirme ve anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri sunar.Famerya Yapı ,ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak mevcut arsalarınıza özel tasarımlar oluşturur, bu tasarımlara uygun mimarlık ve mühendislik tatbikat projelerini hazırlar, tatbikat projeleri hazırlanan yapıların inşaatlarını gerçekleştirir.

İÇ DEKARASYON  HİZMETLERİ

Famerya Yapı ,günümüz ankastre sistemlerinin avantajlarını, modern malzeme ve teknolojiyi kullanarak sıra dışı tasarımları fonksiyonel mekanlara dönüştürür.

DUVAR VE YER BETON UYGULAMALARI, BAHÇE PEYZAJ

Famerye Yapı, renkli-özel kesimli beton, dekoratif duvar, taş kaplama, çim kaplama, süs havuzu ve şelale uygulamalarıyla dış mekanlarınıza özel tasarımları hayata geçiri, bahçelerinize etkileyici bir farklılık kazandırır.

TÜRK HAMAMI, SAUNA VE HAVUZ İNŞAATLARI

Famerye Yapı, kullanıcı taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak Türk Hamamı, Sauna ve Havuz gibi yapıların inşaatlarını gerçekleştirmektedir.

DEKORATİF BOYA

Famerya Yapı, zengin renk ve özel efekt (sedefli, metalik, antik sıva, mermer, traverten vb.) seçeneklerine sahip dekoratif boya uygulamalarıyla iç ve dış cephelerinizi farklı görünümlere kavuşturur.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız