Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 579
Telefon : 0 216 476 13 12
Cep : 0 216 476 16 50
Fax : 0 216 476 16 50
İlçe/İl : Kartal/İstanbul
Semt : Uğurmumcu
Adres : Uğurmumcu Mah. / Fatih Sultan Mehmet Cadddesi, Şehit Yavuz Bahar Sokak No:13/A
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.radikalgrup.com/

Sosyal Ağlar

Yorum
İstanbul Hava Durumu

Radikal Grup İlaçlama

 Radikal grup hizmetlerinin temel koşulu olan çevreye, doğaya ve topluma saygılı, Doğru hizmet, doğru uygulama ve garanti ile yola çıkıp sorunlarınızı çözen  sağlıklı ortamlarda yaşamınızı ve çalışmanızı sağlayarak puro-aktif,etkin saygın bir hizmet kuruluşu olmak.

    İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı ile faaliyetlerimizi planlarken “sürekli iyileştirme” yi hedeflemek.

     Bu faaliyetlerin yürütülmesinde en önemli kaynağımız; çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın Şirket amaçları doğrultusunda, “profesyonel tek bir ekip” şeklinde hizmette bulunmaları, Daima “en iyi” olmak, ana hedefimizdir.  

 

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik , Kalite bilinci , Deneyim , Yüksek  sorumluluk duygusu, Sürekli gelişim inancı,Yüksek iş ahlakı En doğru Çözüm Yaklaşımı , Müşteri  beklentisinin üzerinde iş birliği değerlerine sahip olmak.  

Değişimi  yönetebilmek ,  ihtiyaçları  karşılayabilmek  ve beklentilerin  ötesinde  çözümler  sunabilmek  ancak müşteriye  yakın  olmakla  mümkün . Farklı  sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize , baca ve depo sistemle rine özgü çözümler  sunabilmek için Radikal baca sistemleri organizasyonunu sek törel yapılanma üzerine kurmuştur.

 Radikal baca ve depo sistemleri Müşterilerine Profesyonel,  doğru hizmet ve çözümleri sunmaya ve en iyi olmaya devam edecektir,


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız