Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 666
Telefon : 444 80 77
İlçe/İl : Trabzon/Trabzon
Semt : Çarşı
Adres : Çarşı Mahallesi / Maraş Cad. No:43
Yorum
Trabzon Hava Durumu

etunalar.com

Geçmişi 1918 yılına uzanan Tunalar Ailesinin şirketleşme başlangıcı; Erol TUNA ve kardeşlerinin 1982 yılında birlikte kurduğu şirket olan Tunalarİnşaat Tic. Ltd. Şti dir. Bu şirket, Tunalar Şirketlerinin ilk kurumsal şirketi olup kuruluşundan bugüne kadar halen inşaat, beyaz eşya ve mağazacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Beyaz eşyada BEKO markası ile digital platformda ise DIGITURKile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Mağaza satışı dışında etunalar.com alışveriş sitemizle online satış hizmeti sunmaktadır.

 

             1989 yılında Tunalar ailesinin ikinci şirketi Tunalar Otomotiv Tur. Tic. Ltd. Şti. kurularak Ford Otosan bayiliği alınmıştır. Bayiliğin kuruluşunun ardından 1994 yılında yapılan Yıldızlı Ford Plazamız Türkiye’nin ilk Ford Plaza’larından biridir. Satış, servis ve yedek parça konusunda müşterilerine verdiği memnuniyet ile otomotiv sektöründe başarıyla hizmetlerine devam etmektedir.  
 
            Tunalar Ford Plaza yerleşkesinde bulunan Opet Bayiliği de şirketimiz iştiraklerindendir.  
 
            1995 yılında Tunalar Sigorta Şirketi kurularak kasko ve trafik sigortaları ile bölgenin önde gelen acentaları arasına girmiştir. 
 
            1999 yılında Tunalar ailesinin ikinci Otomotiv şirketi Tunalar Motorlu Araçlar Tur. Tic. Ltd. Şti. FIAT marka araçlarının ana bayiliğini üstlenmiştir. Trabzon Söğütlü Beldesi’nde yer alan Tunalar Fiat Plaza, müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır. 
 
            ALFA ROMEO, JEEP markalarının satış ,servis ve yedek parça hizmetlerini Trabzon Fiat yerleşkesi içerisinde bölgenin hizmetine sunmaktadır.  
 
            2005 yılında satış hizmetleri olarak Ordu ilinde başladığımızı FIAT yetkili satıcılığı 2008 yılında Ordu Fiat Plaza ’mızın hizmete girmesiyle, satış, servis ,yedek parça faaliyetleriyle Ordulu müşterilerimizin ve bölgemizin hizmetine sunulmuştur. 
 
            2007 yılında ikinci el otomotivde Tunalar 2. El ile Trabzon, Ordu ve İstanbul’da hizmet verilmeye başlanmıştır. İkinci elde birinci el garantisi veren Tunalar, ikinci eldeki birikimini bugün OTOMOBİLEN markası ile ülke geneline yaymaktadır. OTOMOBİLEN, İstanbul Pendik, İstanbul İstoç, Adana, Gaziantep, Bursa, İzmir, Ordu ve Trabzon’da hizmet vermekte ve sürekli yeni noktalar açarak büyümektedir. OTOMOBİLEN ülke çapındaki en güçlü ikinci el markası olmayı hedeflemektedir. 
 
            Tunalar 2007 yılında Trabzon’ da BUDGET lisansiye bayiliğini alarak günlük araç kiralama sektörüne adım atmıştır. Budget markası ile şu an Trabzon Havalimanı, Ordu, Samsun Havalimanı’nda hizmet vermektedir. 
 
            Araç kiralama sektöründeki artan bilgi birikimi doğrultusunda kendi markamız olan RENT GO 2013 yılında piyasaya tanıtılmıştır. RENT GO ile araç kiralamada daima yeni ve güvenli araç, yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat garantisi sunmayı hedeflemektedir. Amacımız ülkemizdeki 13 kiralama ofisimizle araç kiralama sektörünün en güçlü yerli markası olmak ve kıyaslanamaz müşteri sadakatini sağlamaktır. RENT GO günlük araç kiralamanın yanında RENT GO FİLO ile ticari şirketlerin uzun dönem filo kiralama ihtiyaçlarını karşılamayı da hedeflemektedir.  
 
            Turizm alanında ise; 2013 yılında Hilton Garden Inn markası Tunalar topluluğuna dahil olmuştur. Hilton gibi güçlü bir markayı Trabzon’a getirmenin gururunu yaşayan Tunalar Topluluğu’nun bu yatırımı Trabzon’un Söğütlü mevkiinde bulunmaktadır. 
 
 
            Esas faaliyet alanlarımız olan Otomotiv, Beyaz Eşya ve Turizm alanındaki büyümelere odaklanarak dinamik ve tecrübeli ekibiyle ortak heyecanı yaşamanın gururunu taşımaktadır.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız