Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 1079
Telefon : +90 312 265 05 95
Fax : +90 312 265 05 44
İlçe/İl : Çankaya/Ankara
Semt : Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe
Adres : Cyberpark, Cyberplaza C Blok, 2. Kat No: 236, 06800
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.arvento.com/

Sosyal Ağlar

Yorum
Ankara Hava Durumu

Arvento Mobil Sistemler A.Ş.

Türkiye’nin lider araç takip sistemi Arvento, 40 binin üzerindeki müşterisi ve 550 binin üzerindeki cihaz sayısı ile takip sistemleri alanında Türkiye’de pazar lideridir.

Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento aynı zamanda alanında dünyanın en büyük 5.şirketi konumundadır.

Türkiye'de Pazar Lideri, Dünyada Beşinci

40 binin üzerinde müşterisi ve 550 binin üzerinde cihaz sayısı ile Türkiye'de pazar lideri konumunda bulunan Arvento, 2014 yılında bağımsız araştırma kuruluşu ABI Research’ün yayınladığı rapora göre, pazar payı sıralamasında alanında dünyanın en büyük 5. şirketi konumunda bulunmaktadır.

Teknoloji ihraç ediyor

Araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne-kişi takip sistemleri ve telematik çözümleri alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcıları arasında yer alan Arvento, geliştirdiği yazılım ve donanım çözümleri ile 3 kıtada faaliyet göstermektedir.

Ödüllendiriliyor

Kuruluşunda bugüne ulusal ve uluslararası kuruluşlarca 35 kez ödüle layık görülen Arvento, 2014'te 31 ülkeden 17 bin şirketin katıldığı Avrupa İş Ödülleri'nde kendi kategorisinde "Avrupa'nın En Başarılı Şirketi" seçilerek büyük ödüle layık görülmüştür. Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında “Mobil Uygulama Yazılımı Gelirleri" kategorisinde Türkiye’nin en yüksek gelire sahip bir numaralı şirketi seçilen Arvento, 2010 - 2014 yılları arasında "Deloitte Technology Fast 50" listesinde yer almıştır.

Arvento projeleri 2006-2014 yılları arasında Türkiye’nin en büyük GSM Operatörü Turkcell tarafından üst üste Türkiye’nin “En Başarılı Kurumsal Uygulama” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü için geliştirilen “Yangın Yönetim Sistemi” projesi, TÜSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından, “Türkiye’nin En Başarılı e-Devlet Uygulaması” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Sağlık Bakanlığı için geliştirilen “112 Acil Operasyon Yönetim Sistemi” projesi ise IBM Tarafından“ Yılın Projesi” ödülüne layık görülmüştür.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız