Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 587
Telefon : 0216 475 33 83
Cep : 0536 866 23 61
Fax : 0216 475 33 83
İlçe/İl : Kartal/İstanbul
Semt : Uğurmumcu
Adres : Uğurmumcu Mah. / yunus emre cad ogulkent sitesi
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://truvabilgisayar.net/
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Truva Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri

2009 yılında kurulan firmamız, müşteri memnuniyetinden aldığı güçle bu günlere emin adımlarla gelmiştir. Bundan sonra da aynı kararlılıkla müşterilerini daha iyi noktalara getirmek için sürekli çalışmaya devam edecektir.
En son teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, bilgisayar yazılımları ve teknik desteğiyle her an müşterilerinin yanındadır.
Truva Bilgisayar, memnun kalmış müşterisine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 
Tecrübeli, güvenilir, çözüm üretebilen, kaliteli bir hizmetle kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz.
Bilgisayar teknik servis, network(ağ) hizmetleri, güvenlik kamera sistemleri, server sistem kurulum ve yönetimlerinde teknolojinin yeni adresi Truva Bilgisayar.

 

Teknik Servis
 
Teknik servis hizmetimiz bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal (sistem çökmesi, virüs bulaşması vb.) gibi sorunların çözülmesi ve parça satışı, bakım, onarım, servis hizmetleri verilmektedir.
 
 Telefon Hat Ve Adsl Başvuruları
 Hiçbir ücret alınmadan, nüfus cüzdanı fotokopisi ile evinize ya da işyerinize telefon hattı ve ADSL bağlantısı kurulumu hizmeti verilmektedir.
 
 Network (Ağ) Hizmetleri
 
Ms Windows 2003, 2008, XP, Vista, Windows 7 satış, kurulumları ve yapılandırması, kablolu veya kablosuz network sistemleri, CAD5, CAD6 ve Fiber Optik, Multimode, Singlemode yapısal altyapı kablolama, network danışmanlık hizmetlerini, uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz.
 
 Güvenlik Kamera Sistemleri
 
Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez, internet aracılığı ile sisteme şifre ve özel yetkilerde bağlanıp, canlı görüntüleri seyredebilirsiniz. İstenildiği zaman da bu görüntüleri delil olarak da kullanabilirsiniz.
 
 Bilgisayar Bakım Anlaşması
 Ticari işletmeler için bilgisayardan kaynaklanan en ufak sorun, hem personelin vakit kaybına hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. O zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu, Bakım Anlaşmasından geçmektedir.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız