Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 788
Telefon : 0216 479 14 25
Cep : 0 533 387 52 65
Fax : 0216 479 14 29
İlçe/İl : Beykoz/İstanbul
Semt : Çavuşbaşı
Adres : Çavuşbaşı Çengeldere Cd. N:126
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://demirtashazirbeton.com.tr
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Demirtaş Hazır Beton İnşaat A.Ş

Kurucu ortaklarının İnşaat Sektöründeki faaliyetlerinden dolayı uzun yıllar neticesinde elde ettiği Tecrübe ve birikimi ile 2004 Yılında DEMİRTAŞ HAZIR BETON İNŞAAT A.Ş. ‘ yi İstanbul / Beykoz ‘ da ki 15.000 m2 ‘ lik kendi arazilerinde kurmuştur.  TSE ‘ standartları doğrultusunda sürekli yenilenen ve büyümekte olan araç, makine ve ekipmanlarımız ile Hazır Beton sektöründe emin adımlar ile devam etmekteyiz.

İnşaat sektöründeki faaliyetlerimizi her insanın kaliteli yaşam hakkı ve sağlam yapı ilkesine dayandırarak prestijli projeler ile devam etmekteyiz.  DEMİRTAŞ HAZIR BETON İNŞAAT A.Ş. olarak talep doğrultusunda inşaatını gerçekleştirdiğimiz konutların yapımın da birinci sınıf malzeme ve teknolojik ürünler kullanılarak müşteri memnuniyetini arttırmaktayız.

Misyon;

Şirketimizi, sektördeki  diğer firmaların örnek alacağı firma konumuna getirmek.

Sağlam yapılar sayesinde müşteri memnuiyeti arttırmak.

Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek ve yenilikçi yapı ile herkese içinde keyifle yaşayacağı ortamları yapmak. 

 

Vizyon;

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sektörün önde gelen firmaları arasında olmak, teknolojik ve yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve iş ortaklarına değer katarak onların memnuiyetini sağlayan bir firma olmak


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız