Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 349
Telefon : 0541 289 57 57
Cep : 0541 289 57 57
İlçe/İl : Fatih/İstanbul
Adres : Melek Hatun Mh. Bıçkı Sk. N:10 Fatih/İstanbul
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://hidrofor.servisegel.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

hidrofor servise gel

Tesisat sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız, bazı konutlarda kot farkı ve şebeke basıncı ve benzeri sebeplerden kaynaklanan İçme suyu basınç sorunlarını hidrofor sistemleri kurarak çözmektedir. İstanbul genelinde yaygın servis ağı ve yedek parça teminiyle hidroforlarda yaşanabilecek arızaları kısa sürede devreye alabilmektedir. İstanbul genelinde yirmi yıllık tecrübesiyle sektörde hizmet veren firmamız; donanımlı teknik personeliyle hidrofor sistemleri alanında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Arıza çözümlerinde ve sistem kurulumunda daima “kaliteli ve ekonomik” çözümler sunuyoruz. Deneyimli bir firma olarak sektörde müşterilerimize her zaman uygun fiyat avantajı sunarak rekabet sağlıyoruz.

Hızlı Servis

Hidrofor sistemi arızalarından kaynaklanan su kesintilerinde konutların ve üretim merkezlerinin hızlı şekilde yeniden devreye alınmasını sağlıyoruz. Hidrofor konusunda uzman teknik personelimizle yedek parça donanımlı araçlarımızla yaygın servis hizmeti veriyoruz.

İstanbul'un Her Yerine Servis Hizmeti

Tam donanımlı servis araçlarımız ve hidrofor teknolojisine hakim uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul’un her semtine alanında uzman personelimizi en hızlı şekilde yönlendiriyoruz.

hidrofor servisi , hidrofor tamiri , hidrofor kurulumu 


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız