Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 472
Telefon : 444 55 97
Cep : 05327359095
İlçe/İl : Ataşehir/İstanbul
Semt : Kayışdağı
Adres : Kayışdağı Mah. / Hürriyet Sokak
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.colakoglunakliye.com.tr
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul,İzmir ve Adana başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde kurum ve özel şirketlerin taşımacılık hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğlu,İStanbul  firması olarak yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.
Şehir içi ve şehirlerarası nakliyathizmetlerinde kurumlar belirli aralıklar ile taşıma işlerine ihtiyaç duyarlar. Yılın belirli aralıklarında sağlık, hukuk, eğitim, banka, fuar ve ofislerin taşıma işlerini organize eden şirketimiz taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı detaylı olarak inceler ve size özel taşıma programı geliştirir.
Kurum eşya taşımacılığıöncesinde eksperimiz tarafından dikkate alınan hususlar arasında neler vardır? Eşyaların büyüklüğü ve miktarı, kaç personel ile taşıma işinin organize edileceği, kullanılacak ambalaj malzemeleri türü ve miktarı, sigorta bedeli gibi önemli hususlar önceden belirlenir ve anlaşma olması durumunda müşterimiz ile sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınır. 
Kurumların taşıma işleri ekspertiz kontrolünde, koordinasyonlu bir şekilde sağlanır.
Taşıma günü planlı ve programlı bir şekilde hareket ederek taşıma hizmeti sağlanır. Büyük türde bulunan mobilya eşyalar rahat taşınması için demonte işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılır. Demonte gören eşyalar ise birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanarak paketlenmesi sağlanır. Eşyanın gideceği yerde ise deneyimli personellerimiz tarafından paketlenen eşyalar açılır ve personellerimiz tarafından kurulumları sağlanır.
Okul ve bankaların iş günlerinde hizmet halinde olması gerektiğinden taşımanın en uygun zamanda yapılması gerekir. Fabrika ve tekstil taşımacılığında askılı taşıma hizmeti ile ürünler zarar görmeden daha rahat taşınır.
İstanbul ev ofis nakliye arasında en çok araç, ekipman ve personeli fazla bir firma olan evden eve nakliyat şirketleri  kurumsal taşıma işlerine oldukça hazırlıklı bir firmadır. 

evden eve nakliyat  
sarıyer evden eve nakliyat  
beylikdüzü evden eve nakliyat  
kağıthane evden eve nakliyat  istanbul evden eve nakliyat firmalari icin tiklayiniz.

istanbul nakliyat firmalari 


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız