Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 362
Telefon : 05519893032
Cep : 05519893032
Fax : 05519893032
İlçe/İl : Ataşehir/İstanbul
Semt : Küçükbakkalköy
Adres : Küçükbakkalköy Mah. / Buket sokak
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://sabancioglunakliyat.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

evdenevenakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz. İstanbul nakliyat olarak sizlere evden eve nakliyat taşınmalarında gerçekleştirdiğimiz hizmeti sunacağız detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi arayınız. Türkiye geneli evden eve nakliye hizmeti sunana İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve bu yüzden de iş önceliği sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz görevlimizin görevleri ilk olarak evinizin içindeki taşınacak eşyaları incelemek olacaktır, eşyalarınızı inceleyen ekspertiz personelimiz size eşyalarınızın taşınma esnasında nasıl yeni eve nakil edileceği hakkında bilgiler sunar eğer anlaşma sağlanır ise ekspertiz görevlimiz ile sözleşme poliçesi imzalayarak taşınma süreciniz için kendinize yer ayırmış olursunuz. İstanbul nakliyat denilince akla gelen ilk şey hamaliye olur genellikle çünkü taşınmak eskilerden beri hamaliye idi şimdi ise kesinlik ile taşınmak bir sanat olmuş durumda eskiden eşya sigortası, eşya kaskosu, ve eşyaları iyi derece de koruyacak malzeme yoktu şimdi ise Evden eve nakliyat firmanız olan SABANCIOĞLU taşımacılık eşya sigortası, eşya kaskosu ve eşyalarınızı çok iyi derecede koruyacak malzeme ve yetkilere sahiptir.

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve  nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları olarak İstanbul ev taşıma talepleriniz de geniş araç filomuz ve profesyonel personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sabancıoğlu nakliyat olarak sadece İstanbul evden eve nakliyat değil ; istanbul ev taşıma, şehirler arası nakliyat, ev eşyası depolama, ofis taşıma, hastahane taşıma, okul taşıma, dershane taşıma, arşiv taşıma, büro taşıma, çağrı merkezi taşıma, otel taşıma, tekstil taşıma, parça eşya taşıma, uluslar arası taşımacılık ve banka taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmetin tamamı garantili ve sigortalıdır.

Evden eve nakliyat

evden eve nakliyat hizmetleri çok zor yapılan bir taşınma sürecidir özelik ile siz değerli müşterilerimiz için adeta bir kabus haline gelen evden eve taşımacılık bizimle keyif’e  dönüşüyor neden mi ? Çünkü biz evinizi veya ofisinizi taşırken siz kahvenizi yudumluyorsunuz ve sadece ön referanslık yapıyorsunuz yada biz evinizi veya ofisinizi taşırken siz de sevdikleriniz ile keyifli anlar yaşıyorsunuz çünkü biz eşyalarınızı en az kendi eşyalarımız mış gibi itina ile ambalajlıyor ve taşıyoruz. Evden eve nakliyat depolama hizmetlerimizde özel depolarımız ile eşyalarınız güven içinde hem taşınılıyor hemde odalı depolarımızda depolanıyor.

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

En iyi nakliye firmaları – UNVANI

En iyi nakliye firmaları unvanı alan İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz siz değerli müşterilerimize kalite dolu hizmet vermeyi amaçlamıştır ve üstün becerili personelleri sayesinde amaçladığı müşteri memnuniyetini her gün sağlamış bulunmaktadır en iyi nakliye firmaları arasında ilk sırada yerini alan İstanbul evden eve nakliyat firmamız taşımacılık ve nakliye sektöründe müşterilerimizin vazgeçilmez nakliye şirketleri olmuştur. Referanslı nakliyat firmaları arasında da gerçek ve onaylı referansları ile yüksek kitleye ulaşan İstanbul nakliye firmaları sirketimiz siz değerli müşterilerimize İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Firmamız 2017 yıllı içerisinde düzenlemiş olduğu şehit ailelerine özel %25 indirimli taşınma olanağına imza atmış ve bunun sevincini yaşamaktadır. Şehit aileleri taşınma sürecinde firmamızı arayıp %25 indirimli kampanyadan yararlanmak istediğini söylemesi yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Eşya depolama için okuyunuz.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız